Jump to main content

Saferoad grupp

Saferoad on juhtiv liiklusohutuslahenduste tarnija Euroopas. Grupp pakub laias valikus uuenduslikke ja kvaliteetseid liiklusohutuse lahendusi.

Ulatuslikud teadmised ja portfell
Saferoad Group asutati Norras 2007. aastal Ørsta grupi ja Euroskilt Groupi ühinemisel. Meie juured ulatuvad aastasse 1947, kui asutati Ørsta Stålindustri. Alates 2007. aastast on Saferoad omandanud mitu liiklusohutuse valdkonnas tegutsevat ettevõtet ja meil töötab 2100 spetsialisti 13 riigis.

Oleme juhtival kohal mitmel meie põhiturul ja pakume laia valikut uuenduslikke ja kvaliteetseid liiklusohutuse lahendusi. Pakume ulatuslikku tehnilist ekspertiisi koos tugeva kohalolekuga, mis on meie klientidele suureks eeliseks. Keskendumine tootearendusele, kõrgetele kvaliteedistandarditele, parimatele teenustele ja tohututele kogemustele mis teeb meist kiirelt reageeriva ja usaldusväärse partneri.

Ohutumaks eluks teel
Iga päev arendab Saferoad tooteid ja lahendusi, koolitab teetöötajaid, paigaldab turvalisi tooteid ja tagab ohutust kogu Euroopa teedel. Meie missioon on aidata kaasa turvalisemale elule maanteel ja oleme pühendunud liiklusohutuslahenduste väljatöötamisele, mis aitavad aktiivselt kaasa liiklusõnnetustes tõsiselt vigastada saanud või hukkunute arvu vähendamisele.

Vision Zero on kontserni mõtteviisi lahutamatu osa; null tõsist vigastust ja null surmaga lõppenud õnnetust liikluses.

VÄÄRTUSTAME

Hoolivus

Hooliv kultuur loob tugeva ettevõtte.
Alandlikkuse, toe ja konstruktiivse reageerimise kaudu saame kõik oma panuse anda.

Kõigil tasanditel on kolleegidel õigus olla nähtud ja kuuldud. Vaba arvamus ja ideede vahetamine on ülioluline, kui tahame oma olemasolevaid ressursse parimal viisil kasutada.

Innukus

Tulemuste ja edu saavutamiseks on oluline innukust ja jõupingutust edendada.

Need omadused vabastavad vajaliku loovuse, julguse ja teevad vajalikuks võitja meeskonna ja suure ettevõtte ehitamisel. Innukus meelitab kõige nõudlikumaid kliente ja helgemaid kolleege. Me vajame neid mõlemaid.

Ausus ja usaldus

Ausust ja usaldusväärsust saab teenida ainult meie kõigi käitumise, pädevuse ja tulemuslikkuse kaudu.

Tegeleme inimestega professionaalselt, olgu nad siis kliendid, partnerid, kolleegid või teised sidusrühmad.